YASAL UYARI

Beyazpano.com internet sitesinin kullanımı ve sitede sunulan içeriğe erişim ile Kullanım Şartlarını ve sitede yayınlanan tüm Yasal Uyarı ve Şartları okuduğunuzu ve bilgi sahibi olduğunuzu kabul etmektesiniz. Beyazpano.com bu çerçevedeki tüm Kullanım Şartlarını dilediği zaman yenileme, değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

 

www.beyazpano.com internet sitesini kullanmak ve içeriğine erişmek ile Kullanım Şartlarını kabul etmektesiniz.

 

Telif Hakları
Beyazpano.com alan adı ve markası, logo ve amblemlerin, yazılım eserinin ve sair tüm bilgilerin telif hakları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında Beyazpano.com internet sitesine aittir. Kişisel kullanım dışında, site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, uyarlanması, tercüme edilmesi ve yayınlanması veya bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Beyazpano.com, burada sayılan faaliyetlerde bulunduğunu tespitettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

 

İçerik
Beyazpano.com hiçbir nitelikteki eğitim hizmetini vermemekte, site içerisinde sunulan derslerin eğitici ve öğretici niteliği yanında ilgili derslerde sunulan bilgilerin doğruluğu, tarafsızlığı ve dürüstlüğü hakkında hiçbir garanti ve taahhüt vermemektedir.

 

Beyazpano.com içerisinde oluşturulan tüm derslerin isimleri ve nitelikleri, bu derslere katılanlar ve ilgili dersler içerisinde siteye yüklenen, paylaşılan her türlü bilgi, belge ve dokümanın tüm hukuki sorumluluğu bunları erişime sunacak ilgili kişilere ait olacaktır.

 

Beyazpano.com içerisinde tartışma platformları ve mesajlaşma arayüzleri aracılığı ile yazılan, paylaşılan ve açıklanan her türlü görüş ve fikir ile ilgili tüm hukuki sorumluluk bunları açıklayacak ilgili kişilere aittir.

 

Beyazpano.com site içerisinde adı, adresi, kısaltması veya grubu yer alabilecek hiçbir okul, kurs, dershane ve bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir resmi ve/veya özel kurumun uzantısı, ortağı veya destekçisi olmadığı gibi bu neviden hiçbir resmi veya özel kurumla bağlantısı bulunmamaktadır.

 

www.beyazpano.com web sitesi içerisinde kullanıcılardan hiçbir şekilde hiçbir şart altında ödeme, bağış, para veya muadilleri talep edilmemektedir. Site içerisinde böyle bir taleple karşılaşmanız halinde lütfen derhal Sistem Yönetimine bildirimde bulununuz.

 

Yasal Sorumluluk
Beyazpano.com, site içerisinde kullanıcıların kötüye kullanımını tespit ettiği hallerde cezai ve hukuki yasaların izin verdiği ölçüde tüm yasal yollara başvurabilir.

www.beyazpano.com / Her hakkı saklıdır